Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Tom Çanta adı altında kalem kutusu ve çanta imalatı yapan firmamız 30 yılı aşan kırtasiye sektöründeki faaliyetlerini, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi çocuklarımızın eğitim hayatları boyunca kullanmakta olduğu kalem kutu ve çanta imalatına girerek siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğumuz günden beri kalem kutu ve çanta imalatı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz okullar için kalem kutuları, çantalar, beslenme ve ana sınıfı çantaları haricinde promosyon ürünler de üretmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden beri kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe lider bir firma olmuştur. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat politikasıdır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ile hizmette dürüstlük ve kalite prensibine önem veren Tom Çanta gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.