Hakkımızda

Tom çanta, çanta tasarımında 30 yılı aşkın süredir edindiği zengin tecrübesiyle sektörün öncü isimlerinden biridir.
about

Şirket Profilimiz

Tom Çanta adı altında kalem kutusu ve çanta imalatı yapan firmamız 30 yılı aşan kırtasiye sektöründeki faaliyetlerini, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi çocuklarımızın eğitim hayatları boyunca kullanmakta olduğu kalem kutu ve çanta imalatına girerek siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğumuz günden bu yana kalem kutusu ve çanta imalatı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz okullar için kalem kutuları, çantalar, beslenme ve anaokulu çantaları haricinde promosyon ürünler de üretmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden bu güne kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe lider bir firma olmuştur. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat politikasıdır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ile hizmette dürüstlük ve kalite prensibine önem veren Tom Çanta gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün verdiği gibi gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

İnsan Kaynakları Değerlerimiz

  • Objektiflik ve duyarlılık ilkeleri ile insan kaynakları uygulamalarını diğer birim ve yöneticileri ve çalışanlarla birlikte işbirliği içinde yürütmek,
  • Çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlamak ve bireysel farklılıkları yönetmek,
  • Değişime açık olmak ve çağın gerekliliklerine uygun sistemlerle çalışılmasını sağlamak,
  • Yaratıcı düşünmenin ve farklı fikirleri dile getirmenin teşvik edildiği bir kurum kültürü oluşturmak,
  • Kurum içinde bilgi paylaşımını ve açık iletişimi teşvik ederek takım ruhunu geliştirmek,
  • Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek.